přihlásit se neviditelný
Nejsi členem?
Tyto stránky se zabývají fantasijním světem ve kterém žijí zvířecí tvorové podobně tak, jako žijí v reálném světě lidé. Chcete vědět víc? Naštivte náš lehký úvod do světa furry.

Spravuje: Spike 15:50 23.06.2014 • Přístupnost ( Anonym / Nováček )

Obrázky pre nás

Určite ste dostali obrázok, ktorým by ste sa chceli pochváliť/pochlubit. Teraz tu máte možnosť :)

Čo sa smie: postovať obrázky, ktoré ste DOSTALI aj s autormi, prípadne sošky či fursuity alebo iné výtvory
Čo sa NEsmie: +18 art

Nemáte dostatečné oprávnění do tohoto tématu psát
« 1 2 3 4 5 »
09:48 24.11.2017
Motomo Wahots
Motomo Wahots

[RukarioNakamura 23:52 23.11.2017]:
jasně, podobný obrázek by mohl nakreslit i někdo jinej, ale to nebude od toho konkrétního umělce kterého tím chceš podpořit žejo :) Ale její částky ve furry artu nejsou nijak ojedinělé, mnoho dobrých/známých artistů třeba v digitální tvorbě nepůjde pod 400 euro za postavu s pozadím protože prostě mají dost lidí kteří se klepou na den kdy otevřou 1-2 commissiony takže proč tu cenu nezvýšit když lidi platěj.
Před pár rokama myslím Alector Fencer dražila collab s Fox Amoorem s tím že snad půlka půjde na charitu, dostali 5k USD ale to byla aukce no.
https://goldenwolf.deviantart.com/art/Eyes-of-the-Night-4718711 tenhle obrázek od GW se třeba vydražil za 10k USD. Furries jsou celkem vděčná cílovka, protože jsou ochotný platit právě za ten styl, ale musíš mít dost skillu a styl kterej bude oslovovat víc lidí no :)

Tak jsem tady řekly veverčí zuby...
23:59 23.11.2017
RukarioNakamura
RukarioNakamura

...A jestli je na takovou cenu Goldenwolf dost slavná, nebo není...Těžko říct. Já o ní poprvé slyšel až od tebe, když jsi tu prezentovala tento obrázek. Před tím jsem jí možná sledoval na DA a sem tam jí aj něco lajknul. Ale bo je DA už nějakou dobu mrtvý a jen pro děcka, tak nevím, no.
Ale pravda, že Pabla Picassa v jeho době také považovali za netalentovaného umělce, který se nebude prodávat. Takže kdo ví. Třeba ten obrázek bude mít jednou velkou cenu :)

23:52 23.11.2017
RukarioNakamura
RukarioNakamura

[Motomo Wahots 09:15 23.11.2017]: Hele, jasný, to mi vysvětlovat nemusíš. Já se ve velkým business pohybuji už celkem dlouho. A tak chápu, jak to funguje.
Tady se ale spíš trochu bojím, že přeceňujete někoho, kdo sice krásně kreslí, ale na druhou stranu, není to nic, co by nedával každý lepší pastelkový kreslíř. Což je problém, bo tím pádem není její umění naprosto originální, nenapodobitelné a tak investičně zajímavé. Takže bych právě očekával, že takovou cenu způsobí spíš aukční přihazování, než návrh ceny autorem.
Ale OK. Je to tvůj idol, miluješ její styl a inspiruješ se jím. Chceš mít její obrázek za každou cenu doma. Nic proti tomu. Bo očividně nejsi sama.

09:15 23.11.2017
Motomo Wahots
Motomo Wahots

[RukarioNakamura 16:58 22.11.2017]:
ono je to o spoustě faktorech, když máš dostatečnej fan base kterej prostě bude platit tolik, kolik si říkáš a bude ochotnej čekat pár let na obrázek, why not. Ale upřímně Goldenwolf je trochu jiný formát umělce než třeba já nebo Šroba. Hází věci na net od nějakýho roku 2000 a její art určitě ovlivnil spoustu lidí, to je důvod proč si může dovolit takové částky. Jen na DA ji sleduje 34 000 lidí.

Je to všechno o tom jestli máš dostatek fans, protože když si nastavíš ceny podle někoho výrazně "známějšího" a přitom tě zná výrazně méně lidí, můžeš pak být rozčarován že tě lidi nechtěj comishovat.

7-28Sketch1.jpg

Třeba za tenhle obrázek od Simulů jsem dala 160$, je to pro mě dost peněz za sketch, ale oni si to můžou dovolit, mě by 160$ za takový obrázek asi nikdo nedal :)

16:58 22.11.2017
RukarioNakamura
RukarioNakamura

[Motomo Wahots 09:12 22.11.2017]: Hmm, tož v takovém případě musím Šroubě říct, ať přizpůsobí své ceny momentální světové cenové politice v tomto odvětví. XD Protože, jestli toto dokáže někdo, kdo v podstatě ani nemá čas na komunikaci s klienetem, prodat za takřka 1000USD. Měla by Šrouba chtít aspoň 1/3 takové částky :)
[Azshara 09:23 22.11.2017]: Ano, myslím si, že za takový to typ kresby je to poněkud hodně. Ale tím se jakože vůbec nepohoršuji nad autorkou. Naopak, má u mne veliký palec hore. Protože, je-li toto dílo předražené, tak jen proto, že jsou tvorové, kteří si to za ty prachy stejně koupí.

10:27 22.11.2017
Steel
Steel

[Azshara 09:23 22.11.2017]:
furrys_and_furry_artists_by_pandapaco-d8
Source https://www.furaffinity.net/view/14773210/

# zpráva byla editována: 22.11.2017 10:35

Your sound card works perfectly!
09:23 22.11.2017
Azshara
Azshara

Že ma neprekvapuje že na československom fóre sú tvorečkovia pohoršení z ceny za art... : )

If it's not on a plate, it can wait!
09:12 22.11.2017
Motomo Wahots
Motomo Wahots

[RukarioNakamura 16:53 21.11.2017]:
tohle je ještě celkem základní cena, říká si 600-950$ za jednu postavu s pozadím, je to fakt kotel, ale tahle autorka je pro mě idolem od nějakých 12-13 let kdy jsem se začala zajímat o vlkodlaky a můj zájem hodně ovlivnil její art, a taky nejvíc ovlivnila můj vlastní styl kreslení takže tohle byl takovej splněnej sen :)
ww_wahotts.jpg
třeba za tohle jsem dala 60$

musím teda říct, že komunikace s ní je dost hrozná. Živí ji její tvorba takže jezdí po conech a prodává a říkala že snad víc kteslí jen v jednom období v roce. Na maily i s důležitými otázkami většinou neodpovídá nebo odpoví až na druhej pasivně agresivní mail. U té skicy jsem třeba chtěla aby ty ruce udělala jak se postavy dotýkají dlaněmi aby se to dalo rozříznout a udělat z toho psí známky. Udělala nám ty prsty spojený, takže na známkách mají prsty ufiknutý :))
Na dotaz, zda už obrázky poslala mi samozřejmě taky neodpověděla, tak doufám že to jednoho dne prostě přijde x)

22:35 21.11.2017
Yukatrina
Yukatrina

Naše rodinka od skvělé autorky Juníska :-D tímto ještě jednou moc děkujem:D
308-70556.jpg?orig=familyphoto.jpg

19:18 21.11.2017
JackalShadowwolf
JackalShadowwolf

Čekal jsem, že to bude drahé, ale nečekal jsem až tak moc drahé...

« 1 2 3 4 5 »