přihlásit se neviditelný
Nejsi členem?
Tyto stránky se zabývají fantasijním světem ve kterém žijí zvířecí tvorové podobně tak, jako žijí v reálném světě lidé. Chcete vědět víc? Naštivte náš lehký úvod do světa furry.

Spravuje: Bella 18:29 25.09.2008 • Přístupnost ( Anonym / Nováček )

Vlci

Nemáte dostatečné oprávnění do tohoto tématu psát
18:07 13.04.2017
sid
sid

Mozem z stastim povedat ze vlci v Zoo bratislava budu mat zanedlho novi krasny vibeh a mozno bude aj cela nova avorka z ludmi vichovanimi vlkmi :)

"Wooof"
10:56 09.03.2017
Screwdriver
Screwdriver

pěkný relax dokument o vlcích

Vidím tě
14:29 14.04.2010
Lycan
Lycan

Spousta hezkých vlků. Je tam i páření vlků, doufám že i toto není "škodlivé". http://www.absolutelywildvisuals.com/search-1170781-60.aspx

Ikim wulfs
18:56 25.03.2010
Airavata
Airavata

No vidíš, co se všechno může stát.:-D

Alea iacta est
18:24 25.03.2010
mafis
mafis

Airvata: lol hlavne ze sem o ni mluvil :P

Ty tam vem si to svy Deetroitsky Juboxx afro a mazej do toho litaciho chlivku !
18:18 25.03.2010
Airavata
Airavata

V sobotu je nějaký film o vlkodlacích. "Krev jako čokoláda"

Alea iacta est
08:31 25.03.2010
Werewolf66
Werewolf66

Lycan: ale jo...pribeh je hodne dulezity....ale bez dostatecneho ztvarneni je ti k nicemu, bohuzel vecinou chybi jedno nebo druhe :/

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!
07:37 25.03.2010
Lycan
Lycan

Werewolf66: Jo Van Helsing je super. Ale některý filmy jsou fakt pokažený. Ale nic to nemění na tom, že můžou mít docela dobrý příběh, a ten je pro mě nejdůležitější.
Xeron: jo americký vlkodlak v Paříži se mi už moc nelíbil, ale Americký vlkodlak v Londýně se mi líbil víc. JInak trilogie Moje sestra vlkodlak ačkoliv to vypadá na běčkový fantasy, tak se mi docela líbil. Zvláště pak 3 díl.

Ikim wulfs
23:32 24.03.2010
Memburu
Memburu

Já si pamatuju na film, na který jsem se jako malé tygře koukal se svou sestřenicí. Měsíc jsme v noci nešli sami na záchod. Film se jmenoval "Americký vlkodlak v Paříži". Přiznávám, je v tom filmu i trocha humoru, ale ten jsme jako děcka neviděli...

*Sedí na své hromádce strusky a líně si olizuje kulky*
23:10 24.03.2010
Werewolf66
Werewolf66

Lycan: ja mam taky rad vlk/vlkodlaky ve filmu...treba Van Helsing nebo psi vojaci se mi libyli moc....tam vlkodlak vypadal jako vlkodlak...a ne jako slintaci cosi co leze po zdech a podobny vopicarny

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!