Nejsi členem?
Tyto stránky se zabývají fantasijním světem ve kterém žijí zvířecí tvorové podobně tak, jako žijí v reálném světě lidé. Chcete vědět víc? Naštivte náš lehký úvod do světa furry.

Cíle a filosofie

Stránky vznikly jako odezva na lehce znepokojivý stav furry fandomu. Nemají sice za cíl vychovávat nebo napravovat, ale mají být alternativou všem kteří mají furry fantasii rádi, ale chtěji klidné, přátelské a "čisté" prostředí. Stránky v žádném případě nemají moralizovat. Avšak od svých uživatelů očekávají určitý stupeň morálky. Tu si udržují i za cenu radikalnějšího a nepopulárního moderování.

Za tímto účelem považujeme za samozřejmost respekt uživatelů k administrátorským rozhodnutím. Administrátoři nemají za cíl své postavení zneužívat a šikanovat. Zároveň vždy nemohou brát ohled na veřejné mínění pokud je jakýmkoliv způsobem v rozporu se zájmem. Stránky jsou soukromé, a proto poslední slovo zde vždy bude mít majitel. Na druhou stranu k řešením otázek a konfliktům přistupujeme individuálně a s maximálně možnou měrou pochopení k osobním pohnutkám. Nepranýřujem! Nutnost moderovat něčí projev v době jeho osobní krize není pro nás ještě důvodem k dlouhodobé penalizaci, ale budou provedeny nejnutnější kroky k tomu aby došlo k nápravě a ostatní členové nebyli rušeni. Doufáme že si k nám získáte důvěru a slibujem, že se pokusíme ji nezklamat.

Dodatečné dění

Stránky si též kladou za cíl oživit skomírající dění v rámci fandomu. Furry je založený na fantasii a proto je třeba tuto fantasii živit a podporovat. Chceme nabídnout vznik příjemného sociálního zázemí s možností kreativního rozvoje. Jsme vstřícný nápadům a projektům, které mohou zlepšit stávající situaci.

Historie

Stránka zahájila provoz 22. července 2006. Původně měla sloužit jako informační stánek pro furríky, kteří nechtěli být nikde registrovaní. Avšak nastala situace, že nebyla vůle ze strany konkurence sdílet informace, a proto v listopadu téhož roku bylo odhlasováno stávajícími členy převod stránky na plnohodnotný komunitní stránky.

V roce 2010 vznikla rada stránky. Stránky od samého počátku hostuje Tabbiefox na jeho firemním serveru. Moc mu děkujeme, bez jeho velkorysé štědrosti by tento projekt nemohl být zdarma.

Pakliže jste zde nenašli informace které hledáte nebo máte dotaz, můžete nás kontaktovat skrze tento kontaktní formulář.
© 2005 – 2018 Lweek & Toanir | autorkou ilustrací SnowLynn je Tracey | vyrobeno na